Recreatielessen 2020-2021

Dit is het nieuwe, aangepaste lesrooster van het seizoen 2020-2021, n.a.v. de persconferentie  van 13 oktober jl. omtrent het Coronavirus.

MAANDAG
19.00-20.15Ballet volwassenen – niveau 2Studio 1BERNADETTE
20:15-21:15PilatesStudio 1BERNADETTE
18.05-19.05Hiphop 12-14 jaar Studio 2AMY
19.10-20.10Hiphop 14-18 jaar – niveau 1/2 Studio 2AMY
16.00-17.00Musical 7-10 jaar Studio 3ESTHER
17.00-18.00Musical 11-15 jaar Studio 3ESTHER
18.00-19.00Tap kids/tieners – niveau 1/2Studio 3ESTHER
19.00-20.00Tap kids/tieners – niveau 2/3Studio 3ESTHER
20.15-21.15High heels/hiphop femme – niveau 2/3Studio 2AMY
DINSDAG
18:15-19:15Modern tieners 14-18 jaarstudio 1MARIEKE
19:15-20:15Modern volwassenen – niveau 1/2Studio 1MARIEKE
20:15-21:15Modern volwassenen – niveau 2/3Studio 1MARIEKE
21:15-22:15YogaStudio 1MARIEKE
17:15-18:15Ballet 14-18 jaar – niveau 1/2Studio 3DAPHNE
18:15-19:15Spitzen Studio 3DAPHNE
19:30-20:30Ballet volwassenen – niveau 1/2Studio 3DAPHNE
21.00-22.00Ballet volwassenen – niveau 2 *
* Gaat van start bij voldoende animo
Studio 3DAPHNE
18:00-19:00Zangtechniek *
* Gaat van start bij voldoende animo
‘t LokaalJULIA
21:00-22:00Popkoor volwassenen‘t Lokaal JULIA
WOENSDAG
14:00-14:45Kleuterdans 4-5 jr.Studio 1JAY
19:30-20:45Ballet volwassenen – niveau 2/3Studio 1DAPHNE
20:45-21:45Ballet Barre FitnessStudio 1DAPHNE
13.30-14.30Ballet 7-9 jaarStudio 2IRINA
14.30-15.30Ballet 9-12 jaarStudio 2IRINA
15:45-16:45Hiphop/streetdance 7+ jaar Studio 2SANDRA
16:45-17:45Hiphop/streetdance 9+ jaarStudio 2SANDRA
17:45-18:45Hiphop/streetdance 11+ jaarStudio 2SANDRA
20:15-21:15Afro-hiphop 14-18 jaarStudio 2LOUJAIN
09.30-10.15Peuterdans 2-3 jaarStudio 3ESTHER
10.30-11.15Peuterdans 3+ jaar Studio 3ESTHER
13.30-14.15Kleuterdans 4+ jaarStudio 3ESTHER
14.15-15.00Kleuterdans 5+ jaarStudio 3ESTHER
15.00-15.45Dansmix 6+ jaarStudio 3ESTHER
19.00-20.00Broadway Jazz 14-19 jaar Studio 3KEN
20:00-21:15Broadway jazz volwassenenStudio 3KEN
DONDERDAG
16:00-16:45Dansmix 5-6*

*Gaat van start bij voldoende animo

Studio 1JAY
17.00-18.00Modern 7-10 jaarStudio 1JAY
18.00-19.00Modern 10-13 jaarStudio 1JAY
19.00-20.00Modern 13-15 jaarStudio 1JAY
20.00-21.00Fitdance volwassenenStudio 1IAN
16.00-17.00Boys Class Urban 6+Studio 2VICTOR
17.00-18.00Boys Class Urban 10+Studio 2VICTOR
18.00-19.00Hiphop 14-18 jaar – niveau 1/2Studio 2VICTOR
19.00-20.00Hiphop 14-18 jaar – niveau 2/3Studio 2VICTOR
20:00-21:00Hiphop volwassenen – niveau 1/2Studio 2VICTOR
17.00-18.00Ballet 12+ jaarStudio 3IRINA
18.00-19.00Commercial dance 14-18 jaar – niveau 2Studio 3SPIKEY LEE
19.00-20.00Modern/jazz 14-18 jaar – niveau 1/2Studio 3SPIKEY LEE
20.00-21.15Modern/jazz 14-19 jaar – niveau 2/3Studio 3SPIKEY LEE
ZATERDAG
09.00-09.45Kleuterdans 4+ jaarStudio 1ESTHER
09.45-10.30Kleuterdans 5+ jaarStudio 1ESTHER
09.15-10.00Kleuterdans 3/4 jaarStudio 2JAY
10.00-10.45Kleuterdans 5+ jaarStudio 2JAY
10:45-11:30Dansmix 6+ jaarStudio 2JAY
09.05-09.45Peuterdans 2/3 jaarStudio 3LOES
09.55-10.35Peuterdans 3+ jaarStudio 3LOES
10:45-11:15Song & Dance 7+ AStudio 3LOES
11:15-11:45Song & Dance 9+ A *
*Gaat van start bij voldoende animo
Studio 3 LOES
09.10-09:55Kleuterdans 5+ jaarStudio 4EVALINDE
09:55-10:40Kleuterdans 4+ jaarStudio 4EVALINDE
10:50-11:30Peuterdans 3+ jaarStudio 4EVALINDE
10:45-11:15Song & Dance 9+ B*
*Gaat van start bij voldoende animo
‘t lokaal ESTHER
11:15-11:45Song & Dance 7+ B‘t lokaal ESTHER