Recreatielessen 2020-2021

Dit is het rooster van het seizoen 2020-2021. Vanaf 19 mei bieden wij al onze lessen voor leerlingen tot 18 jaar weer binnen aan.

Voor leden van 18 jaar en ouder gaan wij nog even door met de online- en buitenlessen.

MAANDAG
19.00-20.15Ballet volwassenen – niveau 2Studio 1BERNADETTE
20:15-21:15PilatesStudio 1BERNADETTE
16.00-17.00Musical 7-10 jaar Studio 3ESTHER
17.00-18.00Musical 11-15 jaar Studio 3ESTHER
18.00-19.00Tap kids/tieners – niveau 1/2Studio 3ESTHER
19.00-20.00Tap kids/tieners – niveau 2/3Studio 3ESTHER
DINSDAG
17:15-18:15Ballet 14-18 jaar – niveau 1/2Studio 1DAPHNE
18:15-19:15Spitzen Studio 1DAPHNE
19:30-20:30Ballet volwassenen – niveau 1/2Studio 1DAPHNE
21.00-22.00Ballet volwassenen – niveau 2 *
* Gaat van start bij voldoende animo
Studio 1DAPHNE
18:15-19:15Modern tieners 14-18 jaarstudio 3MARIEKE
19:15-20:15Modern volwassenen – niveau 1/2Studio 3MARIEKE
20:15-21:15Modern volwassenen – niveau 2/3Studio 3MARIEKE
21:15-22:15YogaStudio 3MARIEKE
18:00-19:00Zangtechniek *
* Gaat van start bij voldoende animo
‘t LokaalJULIA
21:00-22:00Popkoor volwassenen‘t Lokaal JULIA
WOENSDAG
14:00-14:45Kleuterdans 4-5 jr.Studio 1JAY
19:30-20:45Ballet volwassenen – niveau 2/3Studio 1DAPHNE
20:45-21:45Ballet Barre FitnessStudio 1DAPHNE
13.30-14.30Ballet 7-9 jaarStudio 2IRINA
14.30-15.30Ballet 9-12 jaarStudio 2IRINA
15:45-16:45Hiphop/streetdance 7+ jaar Studio 2SANDRA
16:45-17:45Hiphop/streetdance 9+ jaarStudio 2SANDRA
17:45-18:45Hiphop/streetdance 11+ jaarStudio 2SANDRA
20:15-21:15Afro-hiphop 14-18 jaarStudio 2LOUJAIN
09.30-10.15Peuterdans 2-3 jaarStudio 3ESTHER
10.30-11.15Peuterdans 3+ jaar Studio 3ESTHER
13.30-14.15Kleuterdans 4+ jaarStudio 3ESTHER
14.15-15.00Kleuterdans 5+ jaarStudio 3ESTHER
15.00-15.45Dansmix 6+ jaarStudio 3ESTHER
19.00-20.00Broadway Jazz 14-19 jaar Studio 3KEN
20:00-21:15Broadway jazz volwassenenStudio 3KEN
DONDERDAG
16:00-16:45Dansmix 5-6*

*Gaat van start bij voldoende animo

Studio 1JAY
17.00-18.00Modern 7-10 jaarStudio 1JAY
18.00-19.00Modern 10-13 jaarStudio 1JAY
19.00-20.00Modern 13-15 jaarStudio 1JAY
20.00-21.00Fitdance volwassenenStudio 1IAN
16.00-17.00Boys Class Urban 6+Studio 2VICTOR
17.00-18.00Boys Class Urban 10+Studio 2VICTOR
18.00-19.00Hiphop 14-18 jaar – niveau 1/2Studio 2VICTOR
19.05-20.05Hiphop 14-18 jaar – niveau 2/3Studio 2VICTOR
20:10-21:10Hiphop volwassenen – niveau 1/2Studio 2VICTOR
17.00-18.00Ballet 12+ jaarStudio 3IRINA
ZATERDAG
09.00-09.45Kleuterdans 4+ jaarStudio 1ESTHER
09.45-10.30Kleuterdans 5+ jaarStudio 1ESTHER
09.15-10.00Kleuterdans 3/4 jaarStudio 2JAY
10.00-10.45Kleuterdans 5+ jaarStudio 2JAY
10:45-11:30Dansmix 6+ jaarStudio 2JAY
09.05-09.45Peuterdans 2/3 jaarStudio 3LOES
09.55-10.35Peuterdans 3+ jaarStudio 3LOES
10:45-11:15Song & Dance 7+ AStudio 3LOES
11:15-11:45Song & Dance 8+ A Studio 3 LOES
09.10-09:55Kleuterdans 5+ jaarStudio 4EVALINDE
09:55-10:40Kleuterdans 4+ jaarStudio 4EVALINDE
10:50-11:30Peuterdans 3+ jaarStudio 4EVALINDE
10:45-11:15Song & Dance 8+ B‘t lokaal ESTHER
11:15-11:45Song & Dance 7+ B‘t lokaal ESTHER